ЗИМОВА ПІДГОДІВЛЯ ДИКИХ ТВАРИН У МИСЛИВСЬКИХ УГІДДЯХ

Автор:  Прес-служба ДП "Бучацький лісгосп"
28.11.2018 10:01
Загальні новини
Зима є періодом справжнього випробування для диких звірів і птахів, і не стільки холодом, як голодом. Ось тут на підтримку братам нашим меншим приходить єгерська служба. Єгері регулярно проводять викладку різноманітних кормів у спеціально відведених місцях для підгодівлі мисливських звірів. Мешканцям лісу пропонується поласувати сіном, кормовими віничками, зерновими снопиками, кукурудзою, зерновідходами, вівсом, картоплею, сіллю, тощо.
27 листопада, в зв`язку з випаданням снігу та настанням великих морозів, в урочищі Вадова Золотопотіцького лісництва державного підприємства «Бучацьке лісове господарство» майстер лісу Іван Задвірний разом з помічником лісничого Романом Хартоняком здійснили підгодівлю диких тварин. 
Варто додати, що сіно із люцерни та зерна кукурудзи й вівса лісівники викладають у новий майданчик для підгодівлі. Старий надто був зношений і потребував або капітальної реконструкції або встановлення нового підгодівельного майданчика.
Дикі звірі – це наше загальнодержавне багатство, яке потребує уважного і турботливого ставлення. А понесені затрати на їхню охорону  окупляться безцінними хвилинами спостереження за красою навколишньої живої природи.