Осінні турботи у Козівському лісництві

Автор:  Прес-служба ДП "Бережанський лісгосп"
05.11.2019 09:04
Загальні новини
Осінь – це друга протягом року «гаряча» пора  для лісівників, адже потрібно посадити молодий ліс, тому що збільшення лісистості Тернопільщини є основним пріорітетом розвитку лісового господарства  нашої області.
Осінній посадковий сезон починається в період масового листопада і закінчується з появою заморозків. У цей період можна садити всі деревні породи. Ознакою того, що рослина підготувалася до зимового стану спокою, є повний або частковий (більше 70%) опад листя. Осінні посадки дерев кращі, адже, коли фізичні процеси дерев уповільнені, у «загальмованому» стані їм легше винести пересадження.
Великий вплив на ріст і приживлюваність висаджених лісових культур залежить від таких факторів, як наявність або відсутність опадів, температури повітря. При наявності необхідного запасу вологи висаджені рослини мають більш високі показники зростання і приживлюваності.
Працівники Козівського лісництва ДП «Бережанське лісомисливське господарство» зважаючи на сприятливі погодні умови  активно заліснюють лісокультурні площі.
                                                                                     Автор: Прес-служба ДП "Бережанський лісгосп"