Огляд-конкурс на кращий лісовий та декоративний розсадники

Автор:  Прес-служба ДП "Тернопільський лісгосп"
30.09.2019 08:40
Загальні новини

Щороку між підприємствами Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства проводять огляд-конкурс на кращий лісовий та декоративний розсадники. Мета конкурсу проста – показати, хто найкраще господарює, відповідно і дбає про майбутнє наших лісів, бо ж у лісових розсадниках зароджуються зелені скарби нашого краю.

Відповідно цей конкурс є своєрідним екзаменом для лісничих лісництв, ознакою їхньої професійності та вказує на те, чи дійсно людина на своєму місці. Відтак ознакою позитивного моменту є відмова від ручної роботи, залучення механізмів для догляду за сіянцями і саджанцями в лісових розсадниках та пошук і запровадження новіших й прогресивніших підходів до лісовирощування.

Методом жеребкування було обрано два учасники з кожного підприємства, третього учасника лісгоспи обирали самостійно. Цього року ДП "Тернопільський лісгосп" предстваляли Мшанецьке, Тернопільське та Скалатське лісництво, які достойно представили наше підприємство на конкурсі та показали високі досягнення в лісорозсадницькій справі.

Результати конкурсу буде оголошено згодом.