Колиска наших лісів

Автор:  Прес-служба ДП "Бучацьке лісове господарство"
03.10.2019 09:51
Загальні новини
На дворі стоїть осінь, золотава пора коли господарі підводять ніби підсумок своєї праці та збирають врожаї. А от для озеленення настав сприятливий час, щоб закласти зелений фундамент, який вже весною буде радувати своєю зеленню чи цвітінням. Тож, рано чи пізно майже в кожній людині прокидається садівник. І немає різниці, що посадили – дерево на ділянці чи квітку у горщик чи декоративний кущ – всі ми очікуємо на те, на що розраховували при купівлі.
Напередодні в Бучацьому лісництві головний лісничий ДП «Бучацьке лісове господарство» Сергій Шевчук разом із лісничим Степаном Воробець провели огляд лісового розсадника, шкілок, теплиці.
Лісничий презентував свої здобутки у вирощуванні садивного матеріалу. В Бучачі на розсаднику можна було побачити весняні сходи та 1-2 річні сіянці дуба звичайного, дуба червоного, горіха чорного, які в майбутньому будуть висаджені в наших лісах. Поряд з розсадником на лісництві є теплиця та місце затінене для саджанців із закритою кореневою системою.
Зокрема тут можна побачити сосну звичайну, модрину європейську, різні види туї, кипарисовиків, самшиту, спіреї, гібіскуса. Є як однорічні саджанці так і дворічні. Всі ці творіння рук лісівників в майбутньому будуть висадженні в лісі, а також прикрашати наші парки, сквери та оселі жителів міст та сіл.
Ліс починається з насінини, з вирощеного паростка, який використовується для відтворення нових лісів. Тож лісонасінева справа є чи неосновним аспектом ведення лісового господарства.
По завершенню огляду, Степан Воробець запрошує відвідати всіх бажаючих і пропонує для реалізації широкий вибір декоративного посадкового матеріалу за адресою м. Бучач, вулиця Коцюбинського 5.  На лісництві допоможуть підібрати рослини, проконсультують стосовно посадки та догляду.