Відбулася колегія Тернопільського ОУЛМГ

Автор:  Пресслужба Тернопільського ОУЛМГ
03.04.2021 12:12
Загальні новини
02 квітня 2021 року в Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства під головуванням керівника управління Олега Яремка відбулося розширене засідання колегії. У ньому взяли участь директори підприємств, головні лісничі, головні інженери, спеціалісти відповідальні за стан охорони праці та працівники апарату управління. 
Розпочав засідання Олег Яремко. Він наголосив що нещодавно відбулася колегія Держлісагентства на якій звернули увагу на посиленні контролю керівниками підприємств по напрямках: охорони праці, реалізації лісопродукції, в частині виконання аукціонних зобов'язань, а також процесів оцифрування в лісовому господарстві та національної інвентаризації лісів.
На колегії обговорили ряд важливих питань, зокрема, про стан роботи із зверненнями громадян по Тернопільському ОУЛМГ протягом 2020 року доповіла Леся Коростіль головний спеціаліст сектору бухгалтеського обліку та звітності.
Про підсумки пожежонебезпечного періоду 2020 року та готовність держаних лісогосподарських підприємств до пожежонебезпечного періоду 2021 року, − доповідав Артем Бабій головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства, охорони і захисту лісів. Він зазначив на необхідності посилення інформування населення щодо причин виникнення лісових пожеж та доукомплектування підрозділів засобами пожежогасіння. Також доповів про нещодавно введену в дію автоматизовану систему спостереження за осередками лісових пожеж.
Перший заступник начальника управління Іван Приймачук доповів про стан  проведення національної інвентаризації лісів та плани на 2021 рік, також обговорили питання  процесу оцифрування в лісовому господарстві.
Основним питанням, яке розглядалося на колегії було питання про стан охорони праці лісогосподарських підприємств за 2020 рік та перший квартал поточного року. Доповідав − Ігор Вітвіцький, головний спеціаліст відділу лісових ресурсів та економіки. Він наголосив на недоліках по кожному підприємству, які були виявлені під час проведення аудиторської перевірки.
Заслухавши пояснення спеціалістів кожного з підприємств,  начальник управління Олег Яремко зобов'язав керівників лісгоспів розібратися в причинах виявлених порушень та притягнути винних осіб до відповідальності.
Також на колегії обговорили питання антикорупційної діяльності.
Про проблемні питання реалізації доповів Євген Адамик, головний спеціаліст ДП "ЛІАЦ". Увагу акцентовано на  виконанні аукціонних зобов'язань та веденні електронного обліку деревини.
На завершення колегії Олег Яремко звернув увагу на виконанні планових показників у роботі за 1 квартал поточного року. Детальний аналіз яких буде проведено на наступній колегії управління.
                                                                                                              Пресслужба Тернопільського ОУЛМГ