Огляд-конкурс лісництв 2021

16.09.2021 09:56

  З метою розвитку та підтримки творчої ініціативи працівників підприємства, що спрямована на збереження, розширення і відтворення лісових багатств та високої ефективності кінцевих результатів лісогосподарської діяльності відповідно до наказу  110  від 7 вересня 2021р. ДП «Кременецьке лісове господарство» відбувся традиційний огляд-конкурс лісництв по питаннях відтворення лісів, благоустрою садиб-лісництв та оформлення державного лісового фонду.

    Одним з основних завдань лісівників є відновлення та вирощування високопродуктивних лісів. Для вирощування лісів потрібно високоякісне насіння та добрий садивний матеріал з покращеними генетичними властивостями.

    Було проведено огляд загального стану лісництв (благоустрій територій, стан контори), стан посадкового матеріалу в розсадниках та коробах.

    При огляді об’єктів відбувалася жвава дискусія та обговорення побачених результатів праці. Лісничі обмінялися своїм досвідом у вирощуванні садивного матеріалу, застосування засобів захисту, стимуляторів росту, впровадження механізації по догляду за посівами.

     Добрі успіхи у вирощуванні садивного матеріалу показали усі лісництва.

   Підбиваючи підсумки огляду головний лісничий Сергій КОЛІНЧУК відмітив високий рівень у вирощуванні садивного матеріалу, відношенні працівників до своєї роботи, а також наголосив на впровадженні нових технологій, застосування техніки, засобів захисту рослин та культурі виробництва.

     Після підведення підсумків були присвоєні наступні призові місця:

I місце - Суразьке лісництво; лісничий Володимир Ладан;

II місце – Підлісецьке лісництво, лісничий Ігор Романишин;

III місце – Ланівецьке лісництво, лісничий Артем Бабій.

 Вітаємо переможців!