У Бережанах провели навчання з пожежної безпеки

Автор:  Прес-служба
03.08.2021 11:48
Загальні новини
 
30 липня у Бережанах гасили масштабну лісову пожежу. На щастя, операція проходила у рамках планових заходів з питань цивільного захисту та безпеки населення.
Показове спеціальне об'єктове навчання відбувалося на теренах ДП «Бережанський лісгосп» Тернопільського обласного равління лісового та мисливського господарства. Подібні заходи проводять з метою узгодження стратегії та напрацювання програми спільних дій різних структурних підрозділів, вдосконалення тактичних умінь та навиків для швидкого реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
За тактичним задумом, в окремому осередку Бережанського лісомисливського господарств сталося загорання сухого трав’яного покриву. Внаслідок посилення вітру вогняний фронт стрімко поширився у напрямку зеленого масиву, спричинивши лісову пожежу.
Для приборкання вогню були залучені працівників державної лісової охорони, загони співробітників та пожежно-рятувальна техніка ДСНС, поліцейський патруль. Також на місце події прибула карета швидкої допомоги, щоб надати невідкладну допомогу потерпілим. Спільними зусиллями залучених сил пожежу було локалізовано та, згодом, ліквідовано. 
До заходу долучилися перший заступник голови ОДА Ігор Дем’янчук, заступник начальника головного Управління з реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України в Тернопільській області Юрій Берестецький, директор департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами Тернопільської ОДА Василь Ясіновський, заступник директора департаменту з питань цивільного захисту Тернопільської ОДА, Ігор Любий, перший заступник начальника Тернопільського ОУЛМГ Іван Приймачук, начальник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в Тернопільській області Юрій Григорович, заступник директора департаменту агропромислового розвитку ТОДА начальник управління харчової та переробної промисловості Олег Захарків, Начальник 2 Державного пожежно-рятувального загону Головного Управління ДСНСУ в Тернопільській області Тарас Калакура, завідувач навчально-консультаційного пункту навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в Тернопільській області Григорій Лехняк.
Підсумовуючи проведені заходи та дії відповідних служб, перший заступник голови ОДА Ігор Дем’янчук дав позитивну оцінку, наголосивши на їх фаховій та скоординованій співпраці. Також, під час обговорення результатів було поставлено ряд завдань для усунення недоліків у подальшій роботі щодо ліквідації та попередження загорянь у лісових масивах, аби реагування на надзвичайні ситуації було ще більш злагодженим та конструктивним.
Директор Бережанського лісового господарства Олександр Левчук подякував начальникам та співробітникам структурних підрозділів за відповідальне ставлення до службових обов’язків, оперативне реагування та якісне виконання усіх поставлених завдань.
 

Файл для перегляду:
IMG_2662_01.JPG246 K