У державному підприємстві "Бучацьке лісове господарство" триває весняна лісокультурна кампанія

Автор:  Пресслужба ДП "Бучацький лісгосп"
09.04.2021 12:09
Відтворення лісу – це відповідальна та важка праця. А вдала посадка – це запорука високої приживлюваності, хорошого приросту лісових культур, а отже – високої продуктивності лісових насаджень.
В рамках акції "Створюємо ліси разом" у державному підприємстві "Бучацьке лісове господарство" триває весняна лісокультурна кампанія.
Так, у Дорогичівському лісництві в кварталі 81 виділ 5,3 на площі 0,7 га. було висаджено 2503 шт. сіянців дуба звичайного.
   
У Коропецькому лісництві в кварталі 9 виділ 13 на площі 1,0 га. було висаджено 3850 шт.  дуба звичайного.
   
У Бучацькому лісництві в кварталі 30 виділ 9,3 на площі 1,0 га. було висаджено 3572 шт. сіянців дуба звичайного.
      

 

Уже протягом багатьох років для садіння дерев на допомогу працівникам лісгоспу приходять школярі та громадськість. Втім, цьогоріч весняна лісокультурна кампанія  проводиться лише силами лісівників через наявні обмеження проведення масових заходів.
Щоб у майбутньому отримати могутній і здоровий ліс, у лісівників попереду багато роботи. Лісівники будуть проводити просапку ділянок, потім рубки догляду, прочищення та освітлення.
Закликаємо населення бути дбайливими та відповідальними у лісі, цінувати і поважати працю лісівників!
На сьогодні в державної лісової охорони гаряча пора, —  у розпалі пожежонебезпечний період. Надіємося на взаєморозуміння та допомогу громадян у справі збереження лісових насаджень від пожеж, самовільних рубок та інших лісопорушень.
Збережемо ліс для наступних поколінь разом!