Друзі птахів і лісу

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
10.12.2020 14:37
Загальні новини

У державному підприємстві "Бучацьке лісове господарство" пройшла всеукраїнська акція «Нагодуй птахів взимку», ініційована Держлісагентством України. Цей захід є корисним передусім тим, що спонукає дітей, молодь та інших представників суспільства піклуватися про пернатих друзів, яких необхідно підгодовувати та створювати для них сприятливі умови.

Справжніми друзями птахів стали юні лісівники – учні Бучацької ЗОШ I-III ступенів. Під керівництвом інженера з охорони праці Козака Андрія школярі активно та з відповідальністю розвісили дерев'яні будиночки.

Також, дітки почерпнули багато потрібної інформації у спілкуванні з Адрієм Івановичем. Зокрема, про те, що роль пташок у житті лісу є дуже великою. Штучне розселення птахів виступає як один з біологічних методів у боротьбі із шкідниками лісу. А ще школярі дізналися, як закріплювати "пташині будиночки", не пошкоджуючи тим самим стовбурів дерев.

Юні помічники щиро вірять, у те, що годівниці, які вони розвішали для пернатих друзів уже незабаром наповняться веселим щебетом.