Реалізація новорічних красунь на Тернопільщині

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
04.12.2020 15:28
Загальні новини
 

Новорічні свята вже близько, а отже, час купувати ялинку. Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства пропонує для реалізації звичайні ялинки та ялинки вирощені у горщиках. 

На новорічні свята жителі Тернопільщини зможуть прикрасити свій будинок живою ялинкою вирощеною у спеціальному горщику, що дозволить після всіх  урочистостей, навесні, висадити її на дачі або у дворі будинку.  Окрім того підприємствами управління будуть реалізовуватися зрубані новорічні ялинки, які заготовляються на спеціальних плантаціях для вирощування новорічних ялинок та не завдають шкоди лісовому господарству.

Загальний запланований обсяг реалізації новорічних ялинок державними лісогосподарськими підприємствами управління становить понад 10 тис. шт. Придбати маленькі зелені красуні пропонують:

ДП «Тернопільський лісгосп», (відповідальна особа, 380978538446 – Дунець Арсен;)

ДП «Чортківський лісгосп», (відповідальна особа, 380678002817 – Горбуль Василь);

ДП «Бережанський ЛГМ», (відповідальна особа,  380989716579 – Кустов Володимир);

ДП «Кременецький лісгосп», (відповідальна особа,  380673506955 – Колінчук Сергій);

ДП «Бучацький лісгосп», (відповідальна особа,  0970747309 – Починок Ігор).

Також нагадуємо про те, що всі новорічні ялинки будуть маркуватися спеціальними уніфікованими засобами:

·       самоклейними етикетками із штрих-кодом;

·       пластмасовими бирками-стяжками.

Ці засоби розриваються при спробі їх зняття, і тим самим унеможливлюється їх повторне використання, що засвідчує законність походження таких ялинок.

Спеціальні уніфіковані засоби містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих код, який заноситься у Систему електронного обліку деревини. У Системі ЕОД вносяться дані щодо постачальника, його підпорядкованості і форми власності. Перевірка походження ялинки відбувається шляхом введення номеру із уніфікованого засобу, який прикріплений до ялинки, на сайті www.ukrforest.com/check. У випадку, якщо інформація на сайті відсутня це може свідчити, про сумнівне походження ялинки.

                                                                              Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ