На базі ДП «Тернопільське лісове господарство» проведено заключний етап курсового навчання з охорони праці

Автор:  Прес-служба ДП"Тернопільський лісгосп"
20.01.2020 09:10
Загальні новини
Згідно діючого Положення про порядок проведення навчання і перевірку знань з охорони праці, з метою реалізації системи безперервного навчання посадових осіб та інших працівників з питань охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки, надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки у раці виникнення аварій 14 січня 2020 року на базі ДП «Тернопільське лісове господарство» проведено заключний етап курсового (періодичного) навчання з охорони праці працівників ДП «Тернопільське лісове господарство», та перевірку знань лісівників з питань охорони праці на підприємстві.
До проведення навчання та оцінювання знань було залучено працівників Управління Держпраці в Тернопільській області, зокрема начальника інспекції Управління Держпраці П.Є. Гичку, головного державного інспектора І.М. Проць, головного державного інспектора відділу з питань гігієни праці О.П. Бідяк.
Під час навчання велику увагу приділили вивченню Положення про систему управління охороною праці та ризиками на підприємстві, було детально опрацьовано Карти ідентифікації небезпек, оцінювання й усунення ризиків на робочих місцях відповідних категорії працівників лісового господарства.
                                                                                        Автор: Прес-служба ДП"Тернопільський лісгосп"