Вирощування декоративних рослин справа не проста

Автор:  Прес-служба Тернопільсього ОУЛМГ
13.04.2020 19:54
Загальні новини
У своєму господарюванні працівники Колиндянського лісництва ДП "Чортківське лісове господарство" приділяють значну увагу вирощуванню декоративного посадкового матеріалу. Вирощування рослин для озеленення потребує постійного догляду та формування привабливого зовнішнього вигляду.
Гарно сформовані рослини виглядають красиво та радують око людей, але для того, щоб їх виростити потрібно вкласти багато зусиль та досвіду.
Зараз у теплицях Колиндянського лісництва ведеться догляд за декоративними живцями. Праця спрямована на зрошування молодих живців, підживлювання, прополювання від бур’янів, а також на боротьбу зі шкідниками та хворобами.  Щоб створити оптимальні умови для вкорінення живців, у теплиці встановлено автоматичну систему зрошування, за допомогою якої вдається не тільки зволожити грунт, а й створити оптимальні умови для вкорінення живців. Після вкорінення живців, молоді рослини висаджують в декоративний розсадник для дорощування. Звідси рослини при досягненні стандартних розмірів реалізовують.
Паралельно з роботою в теплиці ведеться догляд за декоративними рослинами у розсаднику. В основному це розпушування ґрунту та прополювання бур’янів навколо саджанців декоративних рослин, підживлення, полив та боротьба з шкідниками. 
Асортимент декоративних рослин розсадника представлений 70-ма видами,  які користуються попитом та можуть задовільнити будь-яких покупців. Загальний обсяг декоративного посадкового матеріалу становить понад 5 тис. шт.
Для придбання декоративних саджанців та для отримання детальної інформації звертайтеся в контору ДП "Чортківське лісове господарство" (відповідальна особа: провідний інженер з лісових культур Горбуль Василь Іванович, телефон 067 800 28 17), або безпосередньо у Колиндянське лісництво (лісничий Чегус Володимир Романович, телефон 097 382 24 35).
                                                                                                                Прес-служба Тернопільсього ОУЛМГ