Заходи щодо протидії злочинності та охорони лісів

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
23.01.2020 19:47
Загальні новини
21 січня 2020 року у Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада  під керівництвом начальника управління Олега Яремка. На нараду були запрошені заступник голови Громадської ради Володимир Воронін,  керівник постійної комісії з питань дотримання прав і свобод громадян, антикорупційного, транспортного, екологічного, дорожнього та лісового законодавства Роман Марценишин та директори підприємств, головні лісничі та головні інженера.
    
Керівником управління була звернута увага присутніх на подіях в лісовому господарстві, які відбулися на початку цього року. Зокрема, по результатах селекторної наради прем’єр-міністра України з ОДА та наради під головуванням прем’єр-міністра України за участю голови і начальників управлінь Держлісагенства та начальників територіальних органів Держлісагенства. 
Основне із питань наради було збереження лісових ресурсів, недопущення розкрадання і незаконного використання лісів на території області. 
Також на нараді були обговорені  завдання, які ставляться перед лісівниками Тернопільщини на 2020 рік.
Заступник голови Громадської ради при Тернопільській ОДА Володимир Воронін та керівник постійної комісії з питань дотримання прав і свобод громадян, антикорупційного, транспортного, екологічного, дорожнього та лісового законодавства Роман Марценишин акцентували свою увагу на унеможливленні нелегального обігу деревини, збільшення лісистості області та відкритості лісових господарств області перед суспільством звернулися до керівників та спеціалістів лісового господарства Тернопільщини.
  
Також під час наради заступниками начальника управління було детально проаналізовано стан виконання виробничих показників за дві декади січня 2020 року.
                                                                                                    Автор: Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ