За кілька днів відкриється сезон полювання на копитних та хутрових звірів

Автор:  За інформацією ДП «Бережанський лісгосп»
30.10.2017 02:00

        4 листопада розпочинається довгоочікуване для справжніх мисливців ліцензійне полювання на копитних тварин (козулю, кабана). Крім того, з 5 листопада мисливці зможуть полювати за відстрільними картками на зайця-русака та лисицю. Про те, які документи потрібні мисливцям для полювання, поінформував інженер з охорони і захисту лісу державного підприємства "Бережанське лісомисливське господарство" Володимир Кустов.

        1. Посвідчення мисливця.
        2. Контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання.
        3. Картка відстрілу дичини (ліцензія на добування дичини).
        4. Дозвіл на зброю (дозвіл на право зберігання, носіння мисливської рушниці).
        Полювання на зайця-русака здійснюватиметься за відстрільними картками у межах установленої пропускної спроможності мисливських угідь погодженою Тернопільським обласним управлінням лісового та мисливського господарства. Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем – одна голова. Норми відстрілу лисиці не лімітована.
        ДП «Бережанський лісгосп» застерігає всіх мисливців дуже уважно й обережно поводитись зі зброєю. Кожен повинен суворо дотримуватись встановлених правил полювання і внутрішнього розпорядку роботи мисливського господарства.
        Разом із тим, нагадуємо несумлінним мисливцям, що 12 липня 2017 року вступив в силу наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 19.06.2017 № 301/222 «Про затвердження Такс для обчислення розміру відшкодування збитків, завданих унаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання (крім видів, занесених до Червоної книги України)», згідно з яким суттєво підвищено розміри відшкодування збитків, нанесених мисливському господарству. Зокрема, незаконне полювання на зайця-русака обійдеться мінімум у 4 тисяч гривень, на козулю  32 тисячі, кабана  40 тисяч гривень. Додатково буде нараховано штраф за незаконне полювання, яке становить до 1020 гривень.

За інформацією ДП «Бережанський лісгосп»