З нагоди професійного свята у Зарваниці відзначили лісівників

Автор:  За інформацією прес-служби ОДА
17.09.2017 03:00
        У Марійському духовному центрі у селі Зарваниця Теребовлянського району відбулися урочистості з нагоди Дня працівника лісу, який традиційно відзначають у третю неділю вересня. До заходу долучилися голова Тернопільської ОДА Степан Барна, голова облради Віктор Овчарук, заступник голови ОДА Ігор Вонс, голова Теребовлянської РДА Юрій Ништа, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк. Кращих працівників галузі відзначили грамотами.
        Степан Барна подякував працівникам лісового господарства за віддану працю, озеленення області та за підтримку армії, родин поранених і загиблих, яку вони невпинно надають: «Ви не чужі до теми війни на Сході України, регулярно привозите дрова, допомагаєте при різних обставинах. Тому прошу і надалі продовжувати таку політику, адже на сьогодні найціннішими для нас є наша земля і свобода. Втрата нашої незалежності призведе до втрати наших можливостей. Закликаю вас бути рупорами державотворення в області, прикладом державництва та економічного зростання».
        За словами очільника Тернопільщини, область зацікавлена у тому, щоб максимально відродити ліси.
        «Ми маємо розуміти, що це те багатство, яке формує нашу економіку і дає роботу тисячам працівників. Тому сьогодні нашим пріоритетом є максимальне збільшення доданої вартості в області, щоб люди мали можливість працювати тут і створювати на місцях людські блага. Мені приємно, що цьогорічні показники сплати податків зросли у порівнянні з минулим – 34 мільйонів гривень. Це говорить про те, що зросли показники доходів і в нашому лісовому агенстві з`явився хороший менеджмент, а також люди, котрі працюють чесно і розуміють, що треба думати про державу і колектив», - наголосив Степан Барна.
        Також за сумлінну роботу подякував лісникам архиєпископ і митрополит Василій Семенюк. Він зазначив, що завдяки старанням працівників лісового господарства вдалося озеленити Зарваницю.
        Про те, що лісове господарство це не лише вирубка лісів, а й насадження та його охорона наголосив заступник голови Тернопільської ОДА Ігор Вонс. За його словами, працівники вкладають багато зусиль, щоб виростити деревце і створити ліс.
        «Сьогодні підприємства шукають шляхи для розвитку та вкладають кошти. Я переконаний, що спільними зусиллями ми розвиватимемо галузь, адже перспектива існує і лісові господарства підтримують багато соціальних проектів», - зазначив Ігор Вонс.
        

За інформацією прес-служби Тернопільської ОДА