З Днем працівника лісу!

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
17.09.2017 03:00

        Сьогодні всі лісівники України святкують своє професійне свято. В цей день ми маємо нагоду оглянутись в минуле. Від вересня до вересня – у відлік лісівничого року та проаналізувати нашу річну роботу. Який цей рік був для лісівників Тернопільщини і в цілому для лісової галузі? Якщо чесно сказати рік був надзвичайно важким, адже є багато охочих її розхитати. Та незважаючи на це, вірю, що лісове господарство втримається, вистоїть, адже лісівники – напрочуд стійкі, багаті працею і світлим розумом.

        Приємно зазначити, що лісівничий рік ми розпочали з розроблення Програми «Ліси Тернопільщини», виконавцями якої є всі постійні лісокористувачі області, і яку прийнято у травні цього року. І ми над нею уже працюємо. Програмою передбачено посадку нових лісів на площі 500 гектарів. Разом із тим, ми не зупинятимемося на даній цифрі та постійно шукаємо землі під лісорозведення. Так, зусиллями працівників лісових господарств на сьогодні ми маємо таких земель уже 1750 гектарів. І якщо цьогоріч ми посадили 55 гектарів нових лісів, то в наступному ми плануємо значно збільшити площі під лісорозведення. Крім того, ми дбаємо й про якість створення нових лісів, запровадивши європейську систему лісорозсадництва. Задля цього у Чортківському лісовому господарстві зведено сучасний комплекс, у якому вирощується якісний садивний матеріал із закритою кореневою системою. Це дасть змогу висаджувати посадковий матеріал протягом усього вегетаційного періоду.
        Шановні лісівники, приємно те, що ми цьогоріч уперше зібралися на прощу, прийшли помолитися Богу і подякувати за рік, що минув та за рік прийдешній. І попрохали Його, аби Він дарував нам мир і спокій, нашій державі і лісовому господарству.
        Щиро вітаю лісівничі колективи Тернопілля з професійним святом – Днем працівника лісу. Бажаю, Вам міцного здоров’я, бути багатими духовно й матеріально, багатими на сім’ю, на родини, на вірних друзів. Благополуччя і Божого благословення Вам і Вашим родинам.
 
 
Щиро,
начальник управління                                                                                                       О.П.Яремко