Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Автор:  Прес-служба ДП "Кременецький лісгосп"
05.06.2019 12:39
Загальні новини
Традиційно Україна, як і увесь світ, 5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щорічно святкується в більш ніж 100 країнах світу.
У цей день громадські організації та волонтери проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водойм, озеленення, збереження заповідних об’єктів та поширення екологічних знань.
Всесвітній день охорони навколишнього середовища закликає якомога більше небайдужих долучитися до збереження природи, адже рушійною силою у природоохороннних питаннях є саме люди! Тому працівники ДП «Кременецький лісгосп» активно співпрацюють з громадами, навчальними закладами, проводять зустрічі та уроки.
Інженер лісового господарства державного підприємства "Кременецьке лісове господарство" Володимир Галан разом із методистом Кременецького лісотехнічного коледжу Еллою Дроздовою провели семінар на тему: «Забруднення повітря» для студентів І курсу лісоколеджу групи ЛГ11.
Володимир Антонович розповів про те, що щорічно внаслідок забруднення повітря в світі передчасно помирає майже 7 мільйонів людей, з яких майже 4 мільйонів - в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Цьогорічна тема закликає уряди, промисловість, суспільства і громадян об'єднатися для вивчення можливостей відновлюваної енергетики та "зелених" технологій для поліпшення якості повітря в містах і регіонах світу.
Працівники ДП «Кременецький лісгосп» докладають багато зусиль для збереження і впорядкування довкілля. Прибирають та вивозять сміття, очищують водойми, відтворюють ліси.
Відзначення цього дня розраховано на те, щоб привнести людський фактор у питання охорони навколишнього середовища. Можливо саме сьогодні дехто відмовиться від поїздки власним транспортом, хтось посадить дерево, а хтось прибере сміття в своєму дворі.
Не важливо, який спосіб ви оберете, щоб покращити природне середовище навколо вас, важливим залишається те, щоб дані вчинки та наміри сприяли поліпшенню та благополуччю нашого природного середовища. Адже саме від нас залежить наше майбутнє!