Врожай насіння жолудя

Автор:  Прес-служба ДП "Чортківський лісгосп"
31.10.2019 08:15
Загальні новини
У лісогосподарських підприємствах Тернопільщини триває заготівля жолудів дуба. Їх збирають для того щоб в майбутньому заліснити лісокультурні площі та створити нові ліси.
Лісівники області приділяють велику увагу процесу збору лісового насіння. Адже високоякісне насіння є одним із головних факторів у створенні високопродуктивних та біологічно стійких лісів у майбутньому. Саме від якості насіння залежить, яким буде посадковий матеріал та майбутні лісові культури. Тому насіння ретельно відбирають, сортують, перевіряють на якість.
Заготівля якісного лісового насіння та забезпечення державних підприємств лісового господарства достатньою кількістю посадкового матеріалу - це важливі етапи у лісокультурному виробництві.
Робота по збору насіння у лісівників триває цілий рік. Це залежить від терміну плодоношення деревної породи (у кожної деревної породи різний період для збору насіння). Осінь час для збору жолудів дуба, найбільш цінної деревної породи.
На сьогодні збір жолудів дуба проводиться по всіх державних лісгоспах. Наразі найбільше заготовили у ДП «Чортківський лісгосп» понад  5 000 кг.
Заготівля якісного насіння – основа міцного лісу!