Водно-болотні угіддя та зміни клімату

Автор:  Природний заповідник "Медобори"
05.02.2019 16:00
Загальні новини
2 лютого людство відзначило Всесвітній день водно-болотних угідь на тему "Водно-болотні угіддя та зміни клімату".
Тема підкреслює важливість водно-болотних угідь у протидії змінам клімату. Лозунги дня: "Водно-болотні угіддя – ключ до вирішення проблем, пов’язаних зі змінами клімату. Ми не безсилі у протидії змінам клімату. Водно-болотні угіддя допомагають нам. Годі виснажувати водно-болотні угіддя. Зупинимо втрату водно-болотних угідь".
Основною ідеєю цих лозунгів є підкреслення важливості екосистем водно-болотних угідь у протидії змінам клімату, поглинанні вуглецевих сполук, пом’якшенні впливу посух, зменшенні впливу повеней та штормів.
Аби пояснити, що таке водно-болотні угіддя, їх значення, та що потрібно робити задля їх збереження, головний фахівець з екологічної освіти природного заповідника "Медобори" Оксана Мурська провела тематичний урок для учнів 4-го класу Гримайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. І. Пулюя.
Під час  уроку діти довідались багато цікавих фактів про річки, озера, ставки, болота, водно-болотні угіддя міжнародного значення у нашому регіоні. На завершення всі дружно відгадували загадки, пов'язані із темою, що розглядалась.