Вітання начальника Тернопільського ОУЛМГ Олега Яремка з Днем Незалежності України

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
24.04.2017 03:00

        Шановні колеги, ветерани лісової галузі! Щиро вітаю вас із Днем Незалежності України! 

Наша країна в 26-те святкує річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй багатій душею, силою і славою землі. Майже тисячу років, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Та історично складалося так, що народ України постійно перебував у стані боротьби за свою свободу й незалежність. 
Безумовно, ці роки незалежності стали справжнім випробовуванням для всіх нас – на зрілість, терпіння, толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй державі, яка вистраждана поколіннями українців, за яку віддано скільки життів і крові вірних її синів.
Впевнений, що безхмарне, тихе й мирне майбуття настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до свого міста та своєї України. 
Бажаю вам здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших справах і нехай мрія про краще життя окриляє вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України, та її майбутніх поколінь. 
 
Щиро,
начальник Тернопільського ОУЛМГ                                        О.П.Яремко