Вітаємо з ювілеєм!

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
09.10.2018 14:59
Привітання
Сьогодні відзначає свій 40-річний ювілей наш колега, досвідчений працівник лісового господарства, перший заступник начальника управління Іван Михайлович Приймачук.
У лісовому господарстві даний вік рахується дуже юним, хоча за плечима в ювіляра більше 18 років професійного стажу. Навчання в Українському державному лісотехнічному університеті, два роки роботи в Кременецькому лісгоспі, за цей період працював інженером з організації і нормування праці та інженером з підсобного сільського господарства і побічного лісокористування.
А далі професійна стежина повернула в Тернопільське державне лісогосподарське об'єднання "Тернопільліс" (теперішнє управління - прим.). Розпочинав роботу економістом І категорії об'єднання, згодом старшим інспектором з кадрів, економістом І категорії планово-економічного відділу. З 2005 року - безпосередньо на сторожі лісів - працює спеціалістом І категорії відділу контролю, охорони та захисту лісу, з 2007 року - завідувачем даного відділу, з 2010 - головним спеціалістом, з 2013 року - головним спеціалістом відділу лісового та мисливського господарства. 10 квітня поточного року його призначено першим заступником начальника управління.
Колектив обласного управління лісового та мисливського господарства вітає Івана Приймачука з важливою датою, в яку він вступає мудрою, впевненою в собі людиною із власним поглядом на світ і чітку життєву позицію. Бажаємо Вам, Іване Михайловичу, душевного спокою, благополуччя Вашим рідним і близьким людям, стабільності і радості на Вашому життєвому і професійному шляху.