Виробнича нарада

Автор:  Прес-служба ДП "Кременецький лісгосп
31.01.2020 15:33
    31 січня в державному підприємстві "Кременецьке лісове господарство" під керівництвом т.в.о директора підприємства Олександра Іванюка, за участі головного економіста Оксани Босак, спеціалістів лісгоспу та лісничих відбулася виробнича нарада.
    Олександр Миколайович узагальнив підсумки роботи підприємства за результатами фінансово-господарської діяльності за попередній рік, та визначив основні напрямки роботи на поточний рік.
    Також він поінформував присутніх про основні концептуальні зміни у лісовій галузі, які планує втілити Держлісагентство та новий очільник Андрій Заблоцький у напрямках раціонального використання лісових ресурсів, боротьби з незаконними рубками та незаконним обігом деревини, встановлення чітких правил продажу лісопродукції, фінансування лісової галузі, підвищенні ефективності роботи держпідприємств, співпраці з громадськістю. Обговорили також результати зустрічі, ініційованої представниками асоціацій деревообробних та лісозаготівельних підприємств, що відбулася нещодавно у Держлісагентстві.
    В ході проведення наради було винесено на розгляд нагальні питання лісгоспу, господарську діяльність всіх підрозділів, обговорення та вирішення проблемних сторін в роботі кожного лісництва.
                                                                                  Автор: Прес-служба ДП "Кременецький лісгосп"