Виїздна нарада з питань лісокультурної справи та лісорозведення

Автор:  Прес-служба ДП "Кременецьке лісове господарство
22.07.2019 10:57
Загальні новини

   18 липня у ДП Кременецький лісгосп під головуванням директора Богдана Косінського на базі Суразького лісництва відбулася виїздна нарада з питань лісокультурної справи та лісорозведення.
   Участь у нараді взяли заступник директора, головні спеціалісти лісгоспу лісничі й інженер з лісових культур.
   На початку наради заступник директора Володимир Чапран поінформував присутніх про стан лісових культур, створених 2019 року підприємством. Так, за перше півріччя 2019р.лісовідновлення проведено на площі 44,8 гектари. Зокрема, створено лісові культури на площі 54,2 га .
    На проведенні доглядів за лісовими культурами дуба звичайного у першому півріччі наголосив у своєму виступі директор Богдан Косінський. Лісові культури найціннішої лісової породи дають два прирости у першому півріччі, тож якщо своєчасно провести за ними догляди з весни та на початку літа, це посприяє швидшому ростові та суттєво зекономить кошти підприємств.
   Учасників наради ознайомили з тепличним господарством, яке функціонує на території Суразького лісництва – теплиці, майданчики для контейнерного вирощування декоративного посад матеріалу. Лісничим цього лісництва Володимиром Ладаном продемонстровано роботу сучасних поливних систем – крапельного зрощування, автополиву.
    Одним з головним завданням залишається створення якісних лісових культур, догляд за ними та подальший розвиток лісорозсадницької справи.