Відповідь інтернет-виданню «Терен» щодо вирубки лісу на могилі воїнам УПА в Монастириському районі

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
27.10.2017 03:00

        На території держлісфонду Тернопільщини рубки здійснюються згідно з розрахунковою лісосікою. Інформацію про видані дозвільні документи на здійснення лісогосподарських заходів (лісорубні квитки) постійно оновлюється, відповідно до запланованого заходу, на офіційному веб-сайті Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства. Разом із тим, державні підприємства перед проведенням рубки повідомляють про це сільську раду, на території якої відбуватиметься рубка.

        Крім того, на початку року прес-служба обласного управління надіслала плани здійснення лісогосподарських заходів на 2017 рік в усі райдержадміністрації, тож, зайшовши на сторінку кожної з них, можна ознайомитися зі всіма лісогосподарськими заходами (рубками), які здійснюються чи здійснюватимуться на території кожного району протягом усього року. Відповідну інформацію можна знайти і на сайті обласного управління у рубриці «Громадський контроль».

        Фото, розміщене дописувачкою у соціальній мережі ФБ Іриною Ванат, на яку посилається інтернет-видання «Терен», – минулорічне. На ньому зображено дорогу, протяжністю понад 2 кілометри, яку 2016 року державне підприємство «Бучацьке лісове господарство», власне, розширювало та прокладало до могили воїнам УПА, яка знаходиться у кварталі 4 виділ 19. Додатково підприємство виготовило й облаштувало територію предметами рекреаційного характеру.

        Аби читачі впевнилися у недостовірності поданої інформації, додаємо фото викопіювання з планшету Монастириського лісництва, де зеленим кольором виділено могилу воїнам УПА (виділ 19), а червоним – місце планової рубки, яка здійснюється згідно з лісорубним квитком №000145 від 09.10.2017 року, та знаходиться у кварталі 5, виділ 15, ділянка 3 на площі 0,5 га, а це понад 1 км до могили воїнам УПА.

        Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства вкотре висловлює прохання до представників ЗМІ. Перед поширенням інформації щодо діяльності лісового господарства, звертайтесь у прес-службу облуправління (52-30-02), і ми переадресуємо ваше питання чи безпосередньо зв'яжемо із компетентними людьми, які дадуть вичерпну відповідь щодо будь-якої інформації, яка стосується діяльності лісового господарства Тернопільщини. Дякуємо за розуміння.

За інформацією ДП «Бучацький лісгосп»