Відбулися звітно-виборні збори профспілкової організації лісгоспу

15.05.2018 09:20
Загальні новини
14 травня 2018 року в залі засідань ДП «Бучацьке лісове господарство» відбулась щорічна звітна конференція профспілкової організації лісгоспу, на якій були присутні представники всіх підрозділів. У роботі конференції взяли участь голова профспілки працівників лісового господарства Ралько Володимир Богданович, директор ДП «Бучацький лісгосп» Чапран Володимир Михайлович та т.в.о. головного лісничого Островський Володимир Олександрович. 
На розгляд зборів виносилися наступні питання:
1. Прийняття колективного договору на 2018-2021 роки.
2. Звіт про роботу профспілкового комітету.
3. Вибори голови профспілкового комітету.
4. Вибори членів профспілкового комітету.
Голова профспілки Володимир Ралько виступив з питанням про зміни та доповнення до колективного договору на 2018-2021 рік. Із зауваженнями та пропозиціями висловленими учасникам зборів прийняли і затвердили новий колективний договір.
Після чого Володимир Ралько відзвітував про роботу профспілкової організації за звітний 2017 рік та про витрати профспілкового бюджету за 2017 рік.
Поза як зауважень до роботи профспілкового комітету за попередні роки не було одноголосно головою профспілкової організації обрали Володимира Ралька.
Завершальне слово було за директором підприємства. Володимир Михайлович високо оцінив роботу колективу, відзначивши злагоджену роботу та позитивний результат діяльності підприємства.