Відбулися звітно-виборні збори профспілчан лісового управління

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
02.05.2018 11:35
Загальні новини
У зв’язку з закінченням терміну повноваження профспілкового комітету обласного управління лісового та мисливського господарства, в управлінні відбулися звітно-виборні збори за участю працівників апарату, голови обласної організації профспілки працівників управління, начальника управління та його заступників.
Опісля процедури обрання голови (головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства, охорони та захисту лісів І.Гуменюк), секретаря (головний спеціаліст-юрист сектору бухгалтерського обліку У.Сирко) та лічильної комісії зборів (головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства, охорони та захисту лісів А.Маланчук та головний спеціаліст відділу лісових ресурсів та економіки І.Кошмак), присутні затвердили порядок денний та прийняли регламент роботи зборів.
Під час розгляду порядку денного обговорили два питання – звіт про роботу первинної профспілкової організації та ревізійної комісії працівників управління за звітний період 2013-2017 р. представив її голова Віталій Стецюк. Під час обговорення другого питання профспілківці обрали голову первинної профспілкової організації та профспілковий комітет працівників управління.
Як зауважив Віталій Стецюк, профспілковий комітет у співпраці з адміністрацією управління спрямовував свою роботу на єдність профспілкової організації в непростий для лісового господарства період. Загальна дохідна частина профспілкового комітету складається лише з внесків профспілчан, відтак не всі виявили бажання брати активну в ній участь. Разом із тим, порівняно з минулими роками, 2017 року, в зв’язку зі збільшенням заробітної плати працівників управління, збільшилися і доходи профспілкового бюджету. Використання коштів профбюджету спрямовувалося на різноманітні культурно-масові заходи, матеріальні допомоги на оздоровлення, відзначення ювілейних дат працівників і ін.
За звітний період проведено 27 засідань профспілкового комітету. У своїй роботі первинна профспілкова організація керувалася принципом колективності в прийнятті рішень та пріоритетності інтересів первинних профспілкових організацій. Водночас голова профспілківчан наголосив на необхідності активного залучення до роботи молоді профспілки. На завершення своєї доповіді Віталій Стецюк подякував профспілковому комітету за співпрацю та за допомогу й підтримку голові Тернопільської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Людмилі Рибачук та начальнику управління Олегові Яремку.
Також доповідач висловив бачення подальшої роботи первинної профспілкової організації. А це повне охоплення всіх працюючих турботою й підтримкою в складних життєвих ситуаціях, подальшу їх участь у житті всього лісівничого колективу області. Відтак, враховуючи те, що зауважень профспілківчан до роботи голови організації не було, Віталію Стецюку ввірили подальше очільництво первинною профспілковою організацією. Крім того, поповнено ряди профспілкового комітету молодими профспілківчанками – Уляною Сирко й Іриною Кошмак.