Відбулася нарада з підсумків заслуховування звіту з господарсько-фінансової діяльності Кременецького лісгоспу за 2018 рік

Автор:  Прес-служба ДП "Кременецький лісгосп"
15.02.2019 13:17
Загальні новини
14 лютого, на базі державного підприємства "Кременецьке лісове господарство", під керівництвом начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Олега Яремка, за участі його першого заступника Івана Приймачука, директора лісгоспу Богдана Косінського, головних спеціалістів підприємства. лісничих, помічників лісничих, працівників апарату лісгоспу відбулась нарада з питання звіту господарсько-фінансової діяльності підприємства за 2018 рік.
Із доповіддю виступив головний лісничий лісгоспу Роман Іваницький, який проінформував присутніх про всі показники роботи підприємства та усіх підрозділів у 2018 році.
В обговоренні Олег Яремко детально зупинився на таких питаннях, як:
- догляд за лісовими культурами;
- вирощування посадкового матеріалу;
- оформлення актів огляду мість рубок;
- виконання сортиментного плану;
- самовільні рубки;
- якість проведення рейдів лісовою охороною;
- оформлення правовстановлюючих документів на землю;
- господарська діяльність всіх підрозділів та вирішення проблемних сторін в роботі кожного лісництва підприємства.
Також начальник обласного управління розповів про робочий візит Тернопільської лісівничої делегації в Швецію, мета якого - ознайомлення з передовим досвідом шведських колег із вирощування садивного матеріалу лісових порід із закритою кореневою системою.