Відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу «Молодь в лісах Європи»

Автор:  Прес-служба Держлісагентства
26.04.2017 03:00

        Національний відбір Міжнародного конкурсу «Молодь в лісах Європи» відбудеться 4 червня 2017 року об 11 годині у приміщенні Держлісагентства.

        Конкурс проводиться Державним агентством лісових ресурсів за підтримки Товариства лісівників України.

        Під час відбору буде проведено:

        · тестування на знання лісового господарства України англійською мовою. Школярам потрібно буде обрати правильну відповідь із 4-х варіантів;

        · перевірка вміння розуміти текст лісівничої тематики. Школярам буде запропоновано переказати українською 2-3 абзаци англійського тексту лісівничої тематики;

        · усний тест англійською мовою. Школярам буде запропоновано представитись та відповісти на 1-2 запитання.

        Заявка для участі повинна містити інформацію щодо членів команди та відповідального працівника від школи та/або лісогосподарського підприємства.

        Контактна особа в Держлісагентстві України: Любов Полякова +34050.694-35-43 та Ольга Клименко 044.235-67-44.

        Довідка: Міжнародний конкурс «Молодь в лісах Європи» включає два етапи, перший з яких – відбір на національному рівні команди школярів (до 19 років), другий – змагання команд на міжнародному рівні. У 2017 році фінал конкурсу відбудеться в Угорщині.

        На Міжнародному рівні буде проведено три офіційних та один неофіційний конкурс. Офіційні конкурси – тестування на знання лісового господарства Європи, практичний конкурс на знання основ лісового господарства та підготовка презентації на задану лісівничу тему. Мова спілкування – англійська.

        Умови проведення конкурсу та навчальний посібник щодо особливостей ведення лісового господарства Європи розміщено на сайті конкурсу www.ypef.eu.

За інформацією прес-служби Держлісагентства