Весняна посадка лісових культур – це основа майбутнього лісу

Автор:  Пресслужба ДП"Кременецький лісгосп"
05.04.2021 21:28
Весна для працівників лісового господарства відповідальний і насичений період. Адже, окрім охорони лісу, проведення повсякденних лісогосподарських заходів, активізується дуже важливий напрямок діяльності - посадка лісових культур. Дати нове життя лісові – створити нові насадження – основне споконвічне завдання працівника лісової галузі.
Наш лісгосп повністю забезпечений посадковим матеріалом, погодні умови сприяють, а отже весняна лісокультурна кампанія має пройти у плановий термін.
У Підлісецькому лісництві  квартал 14  виділ 5.4 сьогодні проводили посадку сосни звичайної на площі 1 га.
До посадки долучились  міський голова  Андрій Смаглюк, працівники міської ради.
Веселий настрій та корисна робота на свіжому повітрі згуртували всіх та подарували позитивні емоції. Відтак, спільними зусиллями посадка дерев пройшла успішно.
Директор лісгоспу Павло Штиник подякував усім за допомогу, адже попрацювали усі добре : “ Ми впевнені, що посаджені деревця, через десяток років перетворяться у молодий ліс, який буде приносити користь нашій Україні”
Примноження зелених скарбів – це дуже благородна справа, яка з кожним роком стає масштабнішою і охоплює все більше людей. Відтворення й охорона лісів надзвичайно важлива справа і успіх її залежить від етичної і моральної поведінки кожної людини.