В ДП «Бучацький лісгосп» провели облік мисливської фауни

Автор:  Прсе-служба ДП "Бучацький лісгосп"
05.02.2020 15:31
Загальні новини
Державне підприємство «Бучацьке лісове господарство», як користувач мисливських угідь, зобов’язаний проводити облік чисельності мисливської фауни після завершення сезону полювання 2019-2020 р.
Цьогорічний облік мисливської фауни вперше підприємство провело у всіх семи лісництвах, адже раніше мисливські угіддя в чотирьох лісництвах знаходились в користуванні місцевих районних товариств мисливців та рибалок.
Вказаний захід є вкрай важливим, тому, що за його результатами встановлюються ліміти по добуванню мисливської фауни у наступному сезоні полювання. Через це, працівники підприємства віднеслись до цієї роботи дуже відповідально. Всього до проведення обліків було залучено 154 чоловіки. Крім працівників лісництв залучались місцеві мисливці та інші представники громадськості.
По зведених даних було обліковано наступну чисельність мисливської фауни: кабана – 72, козулі – 236, зайця – 374, білки – 135, куниці – 59, куріпки – 149. Крім того, обліковано 115 лисиць, що значно перевищує допустиму кількість.
Зараз нагальним завдання лісової охорони залишається охорона мисливських угідь від незаконного полювання та проведення підгодівлі лісових мешканців.
                                                    За інформацією: прес-служби  ДП «Бучацьке лісове господарства»