Увага! Закінчується передплата лісівничих видань на друге півріччя 2016 року!

Автор:  Прес-служба Держлісагентства
25.05.2016 03:00
        Єдиними спеціалізованими всеукраїнськими виданнями лісової галузі в Україні є «Лісовий і мисливський журнал» та газета «Природа і суспільство», їх видавництво здійснюються виключно за рахунок передплатних коштів.
         «Лісовий і мисливський журнал» засновано у 1995 році Держлісагентством і до нині він є вісником актуальних тем лісового та мисливського господарства: проблеми галузі та їх вирішення, інноваційні технології лісовирощування, лісокористування, відтворення та охорона лісів, історія та сьогодення лісового та мисливського господарства.
        Майбутнє людства і родини кожного, стан довкілля, економіки та політики в природоохоронній галузі – про все це та багато іншого ви зможете прочитати на сторінках газети «Природа і суспільство». Особлива увага приділена стану природних заповідників та лісовому господарству, життєво-важливим показникам існування людини – воді, повітрю, продуктам харчування, джерелам енергії тощо.
        Просимо підтримати наші видання та передплатити їх на друге півріччя 2016 року!
        Передплатити лісівничі видання можна через відділення Укрпошти: «Лісовий і мисливський журнал» – передплатний індекс – 74244, «Природа і суспільство» – передплатний індекс – 49734 або через редакцію.
За додатковою інформацією просимо звертатись до редакції:
тел.: (044) 221-4-900, (050) 343-05-95
е-mail:info@ekoinform.com.ua
www.ekoinform.com.ua