У Збаразькому лісництві, у рамках акції "Майбутнє лісу в твоїх руках", створено 8 гектарів нових лісів

Автор:  Прес-служба ДП "Тернопільський лісгосп"
23.03.2019 01:07
Загальні новини
21 березня, у Міжнародний день лісів, в Україні стартує щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу в твоїх руках». Вона триватиме протягом місяця – до Дня довкілля, який цього року в Україні відзначається 20 квітня.
У Всесвітній день лісів розповсюджується інформація щодо всіх аспектів багатства лісу, представлених з трьох точок зору: виробництво, захист, і відновлення, а ще, цей день вважається сприятливим для посадки та росту дерев.
21 березня до акції долучилися працівники апарату та структурних підрозділів Збаразької районної державної адміністрації, вихованці учнівського лісництва та працівники Тернопільського лісового господарства.
Під керівництвом директора ДП «Тернопільський лісгосп» Степана Ладана та лісничого Збаразького лісництва Василя Маланчука було висаджено більше 44 000 саджанців дуба червоного та сосни звичайної на площі 8 га.
Метою акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості в збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі.
- Для нас важливо надати можливість учнівській молоді, представникам громадськості та загалом всім бажаючим взяти участь у створенні лісів, - говорить директор ДП "Тернопільський лісгосп" Степан Ладан. - Тому заздалегідь сплановані заходи, із залученням дітей, учнівської молоді, представників державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, відбуватимуться в усіх лісництвах підприємства, - резюмує директор Тернопільського лісового господарства.
Садіння лісу в межах акції - це завжди свято, адже до посадки долучаються люди, які не причетні до лісівничої професії, проте прагнуть зробити свій внесок у примноження зелених скарбів. Напевно тому з кожним роком все більше бажаючих приєднатися до таких заходів.
Лісові культури ростимуть і через роки радуватимуть своєю величчю й красою, а в кожного учасника назавжди закарбується в пам’яті день, коли зроблено особистий внесок в озеленення рідного краю.