У Тернополі запобігають поширенню сибірки

09.10.2021 20:24
Провели державну надзвичайну протиепізоотичну комісію щодо спалаху сибірки на території зоокутка гідропарку «Топільче»
5 жовтня, під головуванням заступника голови ОДА Ігоря Гайдука провели державну надзвичайну протиепізоотичну комісію при Тернопільській обласній держадміністрації.
Комісія розглянула питання про спалах сибірки на території зоокутка гідропарку «Топільче» Комунального підприємства «Об'єднання парків культури й відпочинку міста Тернополя» та хід проведення оздоровчих заходів.
- Ми прийняли рішення вважати епізоотичну ситуацію в області щодо сибірки на території міста Тернополя - неблагополучною, а на території області загрозливою. Також вирішили, що Тернопільське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в області активізує роботу з оздоровчих заходів щодо сибірки на території парку «Топільче», - зазначив Ігор Гайдук.
Окрім цього, вирішили активізувати роботу з проведення оздоровчих заходів щодо сибірки на території зоокутка гідропарку «Топільче» відповідно до плану оздоровчих заходів, затвердженого рішенням Державної протиепізоотичної комісії при виконавчому комітеті Тернопільської міської ради від 02.10.2021 р. №4-2021 та здійснювати щоденний контроль виконанням цих заходів.
У межах Тернополя організують контроль за станом здоров'я тварин в індивідуальних господарствах.
У роботі комісії також брав участь головний спеціаліст  відділу лісового та мисливського господар ТОУЛМГ Микола Слюсаревський.