У Тернопільському лісгоспі проводять навчання з питань охорони праці

Автор:  Прес-служба ДП "Тернопільський лісгосп"
10.01.2019 09:00
Загальні новини
9 січня, у державному підприємстві «Тернопільське лісове господарство» проведено навчання та перевірку знань з охорони праці.
Чи то у лісі, чи в цеху,  робота у лісовому господарстві є важкою й відповідальною. Особливо це стосується тих ділянок роботи, на яких працівники лісового господарства працюють із технікою та небезпечними механізмами. Відтак питанням організації безпечних умов праці у ДП "Тернопільський лісгосп" приділяють значну увагу.
Згідно з діючим Положенням про порядок проведення навчання і перевірку знань з охорони праці, з метою реалізації системи безперервного навчання посадових осіб та інших працівників з питань охорони праці, надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки в разі виникнення аварій, для працівників апарату ДП «Тернопільський лісгосп», лісничих та їх помічників, начальника лісопромислового комплексу проведено періодичне (курсове) навчання відповідно до затвердженої програми.
Для проведення навчання запрошено працівників Управління Держпраці в Тернопільській області, зокрема, начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері, на транспорті та зв’язку Петра Гичку та головного державного інспектора держпраці Ігоря Проця.
Окрім навчання, комісія з перевірки знань із питання охорони праці, яку створено на підставі наказу підприємства від 02.01.2019 р. № 9, перевірила знання Законів України "Про охорону праці", "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування"; Правил пожежної безпеки; Положення про організацію роботи з ОП; Положення про порядок проведення навчання і перевірку знань з питань ОП; Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві; Положення про розробку інструкцій з ОП; Інструкції з електробезпеки на І групу допуску; Порядку надання долікарської допомоги та інших нормативних актів з охорони праці; Закону про пожежну безпеку.
Для решти працівників лісництв, цеху переробки деревини та нижнього складу навчання та перевірку знань проведуть 14 січня.