У що інвестували кошти бережанські лісівники минулоріч?

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
12.02.2019 17:01
Загальні новини
Отримання речових прав на землю та закупівля засобів виробництва – в пріоритеті 2018 року
У 2018 році державним підприємством «Бережанське лісомисливське господарство» придбано засобів виробництва, а саме транспортних засобів та інструментів обладнання на суму 829 тисяч гривень. Про це поінформував головний інженер ДП «Бережанський лісгосп» Леон Наконечний.
Зокрема, причіп-сортиментовоз тракторний, гідронавантажувач, автомобіль лісовозний, обладнаний економним дизельним двигуном, бензопили та обладнання для електронного обліку деревини.
Водночас протягом 2018 року підприємство здійснювало виготовлення речових прав на землі держлісфонду та передані малопродуктивні й непридатні для ведення сільського господарства землі під лісорозведення.
Так, минулоріч виготовлено правовстановлюючих документів на право постійного користування земельними ділянками державного лісового фонду та земель під створення нових лісів, площею 3965 гектарів на суму 785 тисяч гривень. Крім того, виконано геодезичних та картографічних робіт для виготовлення правовстановлюючих документів на суму 226 тис. грн.
Разом із тим, підприємство здійснювало модернізацію та ремонт основних засобів.
Відповідно до вимог із техніки безпеки, на нижньому складі здійснили ремонт консольно-козлових кранів ККС-12 та побутових приміщень в автотранспортному цеху підприємства. Також протягом року підприємство проводило модернізацію лісовозного транспорту, доукомплектовуючи його лебідками, гідроманіпуляторами і ін.
Всього ж у 2018 році Бережанське лісомисливське господарство освоїло капітальних інвестицій у сумі 2,6 мільйона гривень.