У природному заповіднику обговорювали "безпечне та здорове майбутнє праці"

Автор:  Природний заповідник "Медобори"
25.04.2019 14:31
Загальні новини
Щороку, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом "Безпечне та здорове майбутнє праці".
Разом із міжнародною спільнотою Україна визнає, що здорові та безпечні умови праці є стратегічним завданням. Концепція є основою для запровадження національної системи управління безпекою та гігієною праці, сформованої на принципах запобігання виробничим ризикам та заохочення до створення безпечних і здорових умов праці.
Надзвичайно важливим для досягнення оптимальних результатів у цьому питанні є вивчення, поширення та впровадження найкращого міжнародного досвіду з оцінки і управління виробничими ризиками не тільки на державному, а й на галузевому й регіональному рівнях.
Так, у природному заповіднику "Медобори" та у трьох лісництвах заповідника йшлося про вжиття всіх необхідних заходів для створення умов, безпечних для життя і здоров'я працівників, що забезпечить ефективну реалізацію їх прав на безпечні та здорові умови праці.