У ДП "Чортківський лісгосп" порахували мисливську фауну

Автор:  перес-служба ДП "Чортківський лісгосп"
07.02.2020 10:11
Загальні новини
Закінчився сезон полювання 2019-2020 років на диких парнокопитних і хутрових звірів, однак лісова охорона державного підприємства “Чортківське лісове господарство” не припиняє робіт із відтворення й охорони мисливської фауни. 
На протязі 2019 року з Білецького вольєрного господарства у лісові угіддя лісгоспу для збільшення поголів’я випущено 83 особини дикого кабана, а з Більче-Золотецького вольєрного господарства випущено на волю 5 диких кабанів.
Вперше за всю діяльність державного підприємства “Чортківське лісове господарство” випущено на волю 7 особин оленя плямистого, але одразу працівниками державної лісової охорони під час проведення рейдів було виявлено факти переслідування випущених диких тварин. Тому, працівники лісгоспу завертаються з проханням до людей не знищувати красу яка їх оточує та дотримуватись правил полювання. 
Приємно зазначити що поголів’я оленя плямистого у вольєрному господарстві Білецького лісництва відновлюється. У 2019 році народилось троє молодих оленят. 
Водночас у мисливських угіддя завершуються роботи з обліку мисливської фауни. Відтак обліки здійснюються як на лісових так і на польових мисливських угіддях. За результатами обліків буде визначено чисельність мисливських тварин, що й свою чергу дасть можливість встановити обсяги лімітів їх добування в наступному мисливському сезоні 2020-2021 років.
                                                                                       Автор: перес-служба ДП "Чортківський лісгосп"