У ДП «Бучацький лісгосп» провели навчання з пожежної безпеки

08.05.2018 15:28
Загальні новини
Сьогодні на території  Бучацького лісництва відбулися спільні тактико-спеціальні навчання із залученням особового складу 9 Державної пожежно-рятувальної частини у ДНСН України в Тернопільській області та працівників лісгоспу.
Задля відпрацювання спільних дій в пожежній ситуації представниками ДСНС та представниками лісгоспу в ході навчання було проведено заходи на оперативність реагування на сигнал про виникнення загорання, прибуття на місце події та гасіння умовної пожежі.
Злагодженість спільних дій лісівників та рятувальників запорука вчасної ліквідації пожежі, з мінімальними втратами для природи й господарства. «Дуже сподіваємося, що в цьому році зустрічатися з вогнем у лісі нам більше не доведеться», - зауважив директор ДП «Бучацьке лісове господарство» Володимир Чапран. Тому закликаємо громадян не нехтувати правилами безпеки поведінки в лісі. Адже необачно кинутий недопалок, іскра від багаття,  пустощі з вогнем можуть стати причиною масштабних лісових пожеж, які надзвичайно важко ліквідувати.