У ДП «Бучацьке ЛГ» повним ходом йде реалізація дров населенню, підприємствам і організаціям

Автор:  Прес-служба ДП "Бучацький лісгосп"
04.10.2018 12:25
Оперативна інформація
Як розповідає Віктор Марціновський, начальник виробничого відділу, на сьогоднішній день ціна дров твердої породи (бук, граб, клен, береза, дуб) I групи становить 620 грн, II група (вільха, сосна) коштують 580 грн, III група м'яка порода (ялина, липа, тополя, осика) – 550 грн за 1 куб. метр сировини.
Щоби купити дрова, необхідно прийти в контору лісгоспу, що знаходиться за адресою м. Бучач, вулиця Степана Бандери 12, та звернутись до керівника виробничого підрозділу.
Особа, яка купує лісопродукцію, має написати заяву на ім'я директора лісгоспу, вказати свою адресу та індифікаційний код. Відтак, керівник лісгоспу ставить підпис, що дає дозвіл виписати наряд на відпуск лісопродукції. Після чого замовник оплачує в будь-якому підрозіділі банку вартість продукції. Після отримання наряду на відпуск лісопродукції особа задля економії свого часу і часу працівників лісгоспу звертається у відповідне лісництво дізнатися про дату можливої відгрузки лісопродкції клієнту. Покупець самотужки має транспортувати дрова. Майстер лісу виписує товаротранспортну накладну і прикріплює бирку для маркування деревини.
Як відзначили в лісгоспі, серед покупців дров в основному місцеве населення і як такий ажіотаж відбувається в основному в Бучачі. За словами лісничого Бучацького лісництва Володимира Ладана, настільки велика кількість людей хоче придбати лісопродукцію, що просто не вистачає дров`яної деревини на лісосіці. Цим самим ми хочемо застерегти та порекомендувати всім покупцям, в подальшому, будь ласка, звертайтеся у лісгосп за 20-30 днів до початку опалювального періоду, або навіть і раніше.
 
Щодо питань придбання дров прохання звертатись у відповідне лісництво за наступними адресами:
Бучацьке лісництво – м. Бучач, вул. Коцюбинського, 3 а;
Дорогичівське лісництво –  село Дорогичівка, вул. Центральна, 1;
Монастириське лісництво – м. Монастириська, вул. Січових Стрільців, 63;
Криницьке лісництво – м. Монастириська, вул. Шевченка 150;
Коропецьке лісництво – смт Коропець, вул. Івана Франка, 208;
Язловецьке лісництво – с. Язловець, вулиця Нижній Вільховець, 5;
Золотопотіцьке лісництво –  смт. Золотий потік, вул. Данила Галицького 92.
 
Із питаннями, зауваженнями та пропозиціями щодо реалізації дров паливних населенню прохання звертатися у виробничий відділ державного підприємства «Бучацьке лісове господарство» за телефоном (03544) 2-19-80.