У Дорогичівському лісництві планують заліснити 2,9 га площі лісових земель

Автор:  Прес-служба ДП "Бучацький лісгосп"
24.10.2018 10:57
Анонси
У Дорогичівському лісництві державного підприємства "Бучацьке лісове господарство" нещодавно проведено підготовку ґрунту на площі 1,0 га. На решті ділянок підготовку ґрунту під створення лісокультур здійснюватимуть найближчим часом, а садіння лісу заплановано на весну 2019 року.
Нові діброви створюватимуть зі власноруч вирощеного посадкового матеріалу. Планується посадити 2000 сіянців дуба червоного та 2200 сіянців клена-явора.
За словами лісничого Дорогичівського лісництва Андрія Козака, посадка молодого лісу буде відбуватися в суботу, 27 жовтня, в кварталі 43, біля села Садки Заліщицького району, тож лісівники запрошують усіх бажаючих взяти участь у відновленні лісів і посадити своє дерево.
– Приємно відзначити, що все більше громадян охоче долучаються до садіння лісів, а відтак можуть дізнатися про реальний стан справ у лісовому господарстві з перших вуст, і це добре, адже останнім часом лісівники потерпають від негативної думки про свою роботу, – резюмує лісничий Дорогичівського лісництва.