У Чортківському лісгоспі укомплектували технікою всі підрозділи

Автор:  Прес-служба ДП «Чортківський лісгосп»
19.10.2018 10:23
Загальні новини
Під час виїзної колегії, яка відбулася на базі державного підприємства «Чортківське лісове господарство», її учасникам було продемонстровано нову техніку, яку підприємство закупило нещодавно.
Як поінформував заступник директора ДП «Чортківський лісгосп» Олександр Семанчук, у період від 2014 року підприємство закупило вісім одиниць техніки для заготівлі деревини, відтак за чотири роки укомплектовано вісім лісництв.
Власне, керівники підприємств та головні інженери мали змогу побачити безпосередньо в роботі придбані трактори у 2017 та поточному роках. Особливо учасників колегії зацікавив трактор, обладнаний фронтальним навантажувачем польського виробництва ТУР-16 та трелювальною лебідкою Тайфун 55, придбаний для Колиндянського лісництва. 
Дана техніка як навантажує лісопродукцію, так і трелює. Як зазначив директор ДП «Чортківський лісгосп» Василь Фреяк, дана лебідка є найпотужніша, а враховуючи те, що установка трактора важка, лебідка, вагою 450 кілограм, є для нього противагою, відтак не потрібно встановлювати додатковий вантаж на колеса.