У Бережанському лісомисливгоспі обговорили готовність до проведення мисливського впорядкування

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
21.05.2019 09:51
Загальні новини
Про готовність мисливського господарства державного підприємства «Бережанське лісомисливське господарство» і Львівської держаної лісовпорядної експедиції до проведення мисливського впорядкування обговорювали нещодавно на нараді в Бережанському лісомисливгоспі.
У нараді взяли участь перший заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Іван Приймачук, головний інженер Львівської лісовпорядної експедиції Роман Піпа, інженер-таксатор Володимир Ревюк, директор ДП «Бережанський лісгосп» Олександр Левчук та головний лісничий підприємства Микола Ковальчук. 
Під час своєї доповіді головний лісничий ДП «Бережанський лісгосп», голова наради Микола Ковальчук поінформував присутніх, що незважаючи на те, що підготовчі роботи до мисливського впорядкування не здійснювались, у виробничому об’єднанні «Укрдержліспроект» знаходиться актуалізований банк даних фонду та картографічні матеріали, які використовуватимуться при проведенні мисливськовпорядних робіт. Відтак Бережанське лісомисливське господарство та лісовпорядна експедиція готові до проведення даних робіт.
Тож у поточному році польові і камеральні роботи з мисливського впорядкування угідь ДП «Бережанський лісгосп» проводитимуться на площі 36515 гектарів.