У Бережанському лісгоспі проведено заходи до Всесвітнього дня охорони праці

Автор:  Прес-служба ДП "Бережанський лісгосп"
29.04.2018 10:58
Загальні новини
Протягом останнього квітневого тижня в державному підприємстві «Бережанське лісомисливське господарство», з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці (28 квітня), проведено Тиждень охорони праці під гаслом: «Захищене і здорове покоління». 
У рамках Тижня охорони праці проведено ряд наступних заходів.
На підприємстві створено організаційний комітет, затверджено план проведення відповідних заходів.
Протягом 2017 року на створення безпечних умов праці використано 387 тисяч гривень, на цю суму закуплено засоби індивідуального захисту (захисні каски, сигнальні жилети, спецодяг і взуття), наглядну агітацію, проведено капітальний ремонт побутових приміщень нижнього складу підприємства, збудовано 40-метрову навантажувальну естакаду довжиною для безпечного виконання робіт із навантаження вагонів. 
Проведено виїзні заняття з питань охорони праці. До проведення заняття були залучені головні спеціалісти підприємства та запрошені фахівці з питань охорони праці, зокрема, начальник відділу нагляду в АПК та СКС, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Тернопільській області Петро Гичка, головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Тернопільській області Ігор Проць та страховий експерт з охорони праці Бережанського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області Юрій Мандрицький. Під час виїзних занять із трудовими колективами було розглянуто основні питання, щодо дотримання вимог законодавства по охороні праці в сфері лісового господарства.
Організовано проведення в кожному із підрозділів підприємства огляду-конкурсу з охорони праці та культури виробництва, результати якого буде розглянуто в травні 2018 року на зборах колективу із заохочуванням переможців конкурсу та окремих працівників за кращі показники в роботі з охорони праці.
До Дня охорони праці проведено п’ять екскурсій з учнями 3-4 та 8-10 класів трьох Бережанських ЗОШ І-ІІІ ступенів (№№ 1, 2, 3), а також Бережанської гімназії ім. Б.Лепкого.