Тернополяни поділилися досвідом екологічного виховання учнів шкільних лісництв

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
17.06.2016 03:00
        14-16 червня 2016 року на базі Комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради було проведено Всеукраїнський педагогічний практикум «Світ творчості» для директорів обласних еколого-натуралістичних центрів на тему «Формування трудових цінностей та екологічної свідомості особистості в учнівських лісництвах».
Тернопільщину на заході представляв Іван Герц, директор Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, який ознайомив учасників з досвідом роботи регіону за темою «Учнівські лісництва як форма екологічного виховання школярів Тернопільщини».
Учасники семінару обговорили питання стратегічних орієнтирів освіти для збалансованого розвитку України, інноваційної та дослідно-експериментальної роботи позашкільних навчальних закладів в умовах реформування освіти, роль шкільних лісництв у формуванні трудових цінностей та екологічної свідомості особистості.
Директори обласних ПНЗ еколого-натуралістичного напряму відвідали Народний Музейно-парковий комплекс «Музей лісу» Державного підприємства «Костопільський лісгосп», дендрологічний парк Березнівського лісотехнічного коледжу, Державне підприємство Острозький лісгосп.

За інформацією Тернопільського ОЕНЦУМ