Студенти Кременецького лісоколеджу відтворили 2 гектари соснового лісу в Підлісецькому лісництві

Автор:  Прес-служба ДП "Кременецький лісгосп"
26.03.2019 13:45
21 березня, у Міжнародний день лісів, в Україні стартувала щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках». Цьогорічне гасло всесвітнього дня лісів - "Учись любити ліс", характеризує багатогранність підходу до розуміння значення як лісів для кожної людини, так і тих, хто є господарями лісів - лісівників. Власне, завдання лісівників у рамках акції дати зрозуміти громадянам, що без доброї руки господаря в лісі, він ростиме хаотично, відтак не нестиме стільки користі суспільству. Водночас залучення великої кількості громадян до відтворення лісів чи лісорозведення, дасть вичерпні відповіді на запитання, які часто чутно в суспільстві, стосовно функцій лісівників, їхню діяльність, розуміння лісівничої професії зсередини, її значення і важливість для розвитку лісового господарства в цілому.
Під час акції лісогосподарські підприємства як відтворюють лісові насадження на минулорічних зрубах, так і створюють нові ліси.
Так до цієї благородної справи долучились студенти Кременецького лісотехнічного коледжу зі своїми викладачами Валерієм Тимошенком та Ельханом Керімовим.
Висаджували саджанці сосни звичайної в кварталі 13 вид. 1 Підлісецького лісництва, площею 2 гектари під керівництвом помічника лісничого Василя Гудзінського.
- Студентство радо відгукується на різноманітні заходи, які організовує наше лісництво, - каже помічник лісничого Підлісецького лісництва Василь Гудзінський. - Особливо це стосується щорічної акції "Майбутнє лісу в твоїх руках". І якщо сьогодні ми їхні наставники, то завтра вони наші колеги.
Як наголошують лісівники зі студентами профільних вишів дуже приємно працювати, адже їм не потрібно давати інструктажу, бо, як показала практика, після посадки ними лісових культур, їхня приживлюваність сягає максимальної.