СТАН ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ЛІСОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
08.07.2019 16:28
Загальні новини
04  липня  2019 року в Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства під керівництвом начальника управління  Олега Яремка відбулася виробнича нарада по питаннях охорони праці та пожежної безпеки підприємств управління. Нарада проводилася за участю головного спеціаліста відділу використання лісових ресурсів Держлісагенства Андрія Йосиповича Мусійовського, директорів підприємств, головних інженерів та інженерів з охорони праці,як підсумок перевірки стану пожежної безпеки чотирьох підприємств управління.
Як зазначив Андрій Йосипович Мусійовський,на лісогосподарських підприємствах Тернопільщини та в галузі вцілому спостерігаються позитивні тенденції покращення стану охорони праці та пожежної безпеки  в порівнянні з минулими роками.
За результатами перевірки найкращим підприємством було визнано      ДП “Бережанський лісгосп” в якому стан охорони праці та пожежної безпеки приділяється найбільше уваги. Всі будівлі та споруди даного підприємства обладнані  пожежною сигналізацією. Також по кожному підрозділу даного підприємства сформовані добровільні пожежні дружини, працівники яких повністю застраховані. 
На нараді позитивно відмічено  ДП“Бучацький лісгосп” в якому найкраще ведеться документація з питань охорони праці та пожежної безпеки.
Окрім позитивних моментів, Андрій Йосипович звернув увагу керівників підприємств на деякі порушення, які варто усунути для попередження виникнення нещасних випадків та пожеж в адміністративних та виробничих приміщень підприємств. 
Доповідачем була звернута увага аудиторії на нові зміни в законодавстві з питань охорони праці та наведено приклади впровадження їх на практиці.
В процесі наради начальник управління запропонував заслухати кожного з керівників підприємств та надати свої пропозиції, щодо усунення виявлених недоліків та запропонувати шляхи покращення стану охорони праці.
На завершення наради Олег Яремко подякував Андрію Мусійовському за проведену перевірку, за допомогу в питаннях охорони праці і пожежної безпеки, а керівників підприємств зобов’язав у найкоротші терміни усунути виявлені порушення та приділити більше уваги питанням охорони праці та пожежної безпеки.