Спростування інформації

13.03.2019 10:22
Реагування на критику
Державне підприємство «Бучацьке лісове господарство» дає коментар щодо статті, опублікованої 11.03.2019 р. на сайті Тернопільських новин 0352.ua
Наведенні факти у статті не відповідають дійсності. В процесі перевірки разом із працівниками поліції по даному факту встановлено, що 08.03.2019 року житель с. Миколаївка, Бучацького району, Тернопільської області перебуваючи в кварталі №83, виділ 9 Золотопотіцького лісництва здійснив незаконну порубку 1(одного) дерева Акація діаметром пня у корі – 15 см, та 1 (одного) дерева породи Акація діаметром пня у корі – 19 см.
Посадовими особами ДП «Бучацьке лісове господарство» нараховано завдану шкоду підприємству у розмірі 1134 грн на загальну кубомасу 0,108 м3.
ДП “Бучацьке лісове господарство” відкрите до об’єктивної критики, до співпраці з громадськістю і письмово готовий надати офіційні відповіді на всі запити але для цього просимо звертатись у визначеному законодавством порядку на поштову чи електронну адресу лісгоспу з усіма питаннями, які потребують відповідей та роз’яснень.
У разі відсутності звернень безпосередньо до лісгоспу та до отримання відповідей на поставлені питання, просимо не розповсюджувати непідтверджену інформацію в інтернет джерелах.