Сосулівські юні лісівники взяли участь в Акції в Колиндянському лісництві

Автор:  Прес-служба ДП "Чортківський лісгосп"
19.04.2018 13:52
Загальні новини
У весняний період для лісівників настає найбільш «гаряча» пора – час відновлення лісів. Для того, щоб привернути увагу громадськості та молоді до такого важливого та відповідального процесу, як створення зелених насаджень, з 2006 року проходить Акція Держлісагентства «Майбутнє лісу у твоїх руках».
Цього разу вона відбулася 18 квітня у кварталі 26 Колиндянського лісництва державного підприємства "Чортківське лісове господарство", на площі 2 гектари. Взяли участь в Акції учні Сосулівського шкільного лісництва. Юні лісівники цьогоріч стали переможцями Тернопільського обласного зльоту шкільних лісництв, та представлятимуть Тернопільщину на ХІІ Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв. Керівником Сосулівського шкільного лісництва є вчитель біології та хімії Оксана Погріщук. 
Після короткого інструктажу лісничого Колиндянського лісництва Володимира Чегуса, головний лісничий ДП «Чортківський лісгосп» Роман Попіль розповів про мету та завдання акції. Напрочуд веселі та працьовиті школярики вислухавши усі поради взялися до роботи: хлопці викопували ямки, а дівчата обережно опускали дубки. 
Уважно стежили за роботою школярів і допомагали їм Роман Попіль, Володимир Чегус і працівники лісництва. 
Трохи спільної праці – і позаду залишилися рости 7 тисяч майбутніх лісових велетнів. Виснажені, проте щасливі, школярі з гордістю споглядали на результати своєї праці, а лісівники констатували, що усі хлопці і дівчата дуже відповідально поставилися до цієї клопіткої роботи, подбали, щоб їхні сіянці були правильно посаджені та гарно прижилися.
Працівники лісництва подбали й про те, щоб нагородити школярів Подяками та Грамотами за таку потрібну справу, та запросили за солодкий стіл. Після короткого відпочинку учнів Сосулівського шкільного лісництва запросили на екскурсію до Колиндянського лісництва, де школярі побували в теплицях із вирощування декоративного посадкового матеріалу.
У всіх учасників Акції залишились незабутні враження і віра в те, що вони своїм маленьким внеском зробили велику справу
За інформацією прес-служби ДП "Чортківський лісгосп"