Сосулівська загальносвітня школа отримала подарунок від лісівників

Автор:  Прес-служба ДП "Чортківський лісгосп"
05.09.2018 10:48
Загальні новини
Державне підприємство «Чортківське лісове господарство» тісно співпрацює з освітянами. В день свята першого дзвоника в усіх школах району лісівники були бажаними гостями.
Так, на урочистому заході в Сосулівській загальноосвітній школі І-ІІ ст. з нагоди Дня знань побував лісничий Улашківського лісництва ДП "Чортківський лісгосп", депутат Чортківської районної ради Олег Шевчук. 
Олег Шевчук привітав учнів, батьків й учителів із початком нового навчального року. Як і годиться, на святі не обійшлось без подарунків. Так, лісничий Улашківського лісництва подарував для потреб школи мотокосу, з допомогою якої в навчальному закладі стежитимуть за належним виглядом газону та підтримкою ландшафтного дизайну.
До слова, лісничий Улашківського лісництва тримає шефство над шкільним лісництвом при даній школі. Учні Сосулівського шкільного лісництва здобули перше місце на Обласному етапі Всеукраїнського конкурсу шкільних лісництв і представлятимуть цьогоріч Тернопільщину на всеукраїнському рівні. Тож передати свій величезний лісівничий досвід є кому. Співпраця лісництва зі школярами триває уже давно. Діти з задоволенням відвідують уроки лісівника-наставника. Цікаві розповіді про життя у лісі в поєднанні з практичними завданнями ще більше спонукають любити навколишній світ, цінувати природу і все живе, що оточує їхній дитячий світ.