Семінар-нарада з охорони праці у Бучацькому лісгоспі

Автор:  Прес-служба ДП "Бучацький лісгосп"
15.02.2019 11:33
Загальні новини
Робота у лісовому господарстві належить до найбільш травмонебезпечних з-поміж усіх галузей. В процесі своєї діяльності  державне підприємство «Бучацьке лісове господарство» значну увагу приділяє питанням охорони праці, оскільки головним, на нашу думку, є збереження здоров’я та життя працюючих, створення для них безпечних та максимально комфортних умов праці.
Важливо відмітити, що лише матеріальних вкладень для досягнення цієї мети недостатньо. Одним із найбільш важливих аспектів є обізнаність та підготовленість працюючих, знання й дотримання ними вимог охорони праці та техніки безпеки як на виробництві так і в побуті.
З цією метою, сьогодні, 15 лютого в приміщенні актового залу ДП «Бучацький лісгосп» під керівництвом головного інженера Юрія Кравця, за участю головного лісничого Сергія Шевчука, інженера з охорони праці Ігоря Винниченка та запрошеного страхового експерта Бучацького відділення фонду соціального страхування Марії Лизуник відбулася семінар-нарада з охорони праці.
Більшість працюючих, за винятком певних категорій, проходить навчання безпосередньо на підприємстві. Цей рік також не став винятком – з 18 лютого по 28 лютого в усіх лісництвах, підпорядкованих ДП «Бучацький лісгосп», а також із працівниками нижнього складу буде проведено спеціальне навчання та в присутності комісії буде проведено перевірку знань з питань охорони праці.